Ons team

Bart Heyman
Zaakvoerder/oprichter

Verzekeringen, beleggingen en kredieten
Particulieren, zelfstandigen en KMO

T. 09 341 70 00

bart@kantoorheyman.be

Carl Taghon
Zaakvoerder/oprichter

Verzekeringen, bank, beleggingen en kredieten

T. 09 216 77 35

carl@kantoorheyman.be

Elias Rooman
Account manager

Verzekeringen

T. 09 216 77 46

elias@kantoorheyman.be

Koen Raport
Onderagent

Verzekeringen

T. 0475 69 42 57

koen@kantoorheyman.be

Timo De Belder
Medewerker

Bank
T. 09 216 77 41
timo.debelder@fintro.be

Emanuel Closson
Medewerker

Bank en verzekeringen

T. 09 216 74 47

emanuel.closson@fintro.be

Andrew Bartier
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 210 71 41

andrew@kantoorheyman.be

Tim Demeire
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 210 71 42

tim@kantoorheyman.be

Bram Burghgrave
Medewerker

Polisbeheer, schadebeheer

T. 09 216 74 55

bram@kantoorheyman.be

Mia Helderweirdt
Medewerker

Polisbeheer

T. 09 216 74 54

mia@kantoorheyman.be

Tim De Backer
Medewerker

Schadebeheer

T. 09 216 74 52

timdb@kantoorheyman.be

Umbra Blue Bamboo’s Garden
Medewerker

Hoofd security (trainee)