Ons team

bart-small
Bart Heyman
Zaakvoerder/oprichter

Verzekeringen, beleggingen en kredieten
Particulieren, zelfstandigen en KMO

T. 09 341 70 00

bart@kantoorheyman.be

carl-small
Carl Taghon
Zaakvoerder/oprichter

Verzekeringen, bank, beleggingen en kredieten

T. 09 216 77 35

carl@kantoorheyman.be

peter-small
Peter Dossche
Account manager

Alle kredieten en verzekeringen

T. 09 341 70 00

peter@kantoorheyman.be

elias-small
Elias Rooman
Account manager

Verzekeringen

T. 09 216 77 46

elias@kantoorheyman.be

Monique Everaert
Medewerker

Bank

T. 09 216 77 33

monique.everaert@fintro.be

José Van Acker
Medewerker

Bank

T. 09 210 70 43

jose.vanacker@fintro.be

Mathijs Goessens
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 216 74 55

mathijs@kantoorheyman.be

Andrew Bartier
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 210 71 41

andrew@kantoorheyman.be

mia-small
Mia Helderweirdt
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 216 74 54

mia@kantoorheyman.be

Tim Demeire
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 210 71 42

tim@kantoorheyman.be

Dries Verhoost
Medewerker

Polisbeheer, offertes en klantenonthaal

T. 09 216 74 47

dries@kantoorheyman.be

tim-debacker-small
Tim De Backer
Medewerker

Schadebeheer

T. 09 216 74 52

timdb@kantoorheyman.be

Carol Cuyvers
Medewerker

Schadebeheer, polisbeheer en offertes

T. 09 216 74 53

carol@kantoorheyman.be

lieve-small
Lieve Magerman
Medewerker

Boekhouding kantoor

T. 09 216 74 57

lieve@kantoorheyman.be

ilan-blue-bamboom-garden
Ilan Blue Bamboo’s Garden
Medewerker

Hoofd security